Opieka nad psem

Zarezerwuj spotkanie zapoznawcze na Booksy już teraz!

Nie prowadzę hotelu dla zwierząt. Mogę zaopiekować się Twoim psem w miejscu, w którym czuje się najbezpieczniej, czyli w domu, w którym mieszka. Jest to idealna forma opieki dla psów, które nie potrafią przebywać w towarzystwie innych psów, są psami specjalnej troski (psy stare i chore, szczenięta), nie radzą sobie ze zmianą otoczenia lub mają lęk separacyjny.

W ramach opieki karmię, wykonuję zabiegi pielęgnacyjne, wyprowadzam na spacery, bawię się i cały czas ,,mam na oku” Twojego psiaka 🙂 Wszystko według Twoich wskazówek, bo to Ty znasz swojego psa najlepiej!

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ TA FORMA OPIEKI?

  1. Indywidualna opieka – podczas pobytu u Twojego psa nie będę miała pod opieką innych czworonogów. Mogę dostosować dzień do potrzeb i nawyków Twojego pupila, dostanie 100% mojej uwagi!
  2. Bezpieczne otoczenie – oferuję opiekę w domu, w którym mieszka pies. Brak zmiany otoczenia zmniejsza ogólny poziom stresu psa, związany z rozłąką z właścicielem.
  3. Wygoda – nie musisz nigdzie zawozić swojego psa, nie musisz go też odbierać. To ja przyjeżdżam do Ciebie 🙂
  4. Spacery w cenie – w wypadku dłuższej opieki (powyżej 2 godzin) spacery nie są naliczane dodatkowo. Zarówno 10 krótkich spacerów dla szczeniaka, jak i 2 godzinny ,,zmęcz go” spacer.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

  1. Kontaktujesz się ze mną i rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach,
  2. Wysyłam Ci wstępny formularz do wypełnienia,
  3. Spotykamy się na bezpłatne, półgodzinne spotkanie zapoznawcze*, poznajemy się osobiście. Ty, ja i Twój psiak. Pokazujesz mi gdzie wisi smycz i gdzie znajdę smaczki 😉 Opowiadasz o ewentualnych problemach behawioralnych i zdrowotnych Twojego pupila.
  4. Przekazujesz mi klucze, podpisujemy umowę i możemy zaczynać współpracę!

* Po przekroczeniu pół godziny, za każde kolejne rozpoczęte pół godziny dopłata wynosi 30zł.